Pedicure

Pedicure klasyczny – 88 zł

Pedicure klasyczny to tradycyjny zabieg polepszający wygląd naturalnej płytki paznokcia oraz skóry stóp. Rozpoczynamy od kąpieli stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem soli aromatycznych. Po jej zakończeniu osuszamy stopy i dokonujemy ich oględzin oraz usuwamy stary lakier i skracamy paznokcie. Kolejny krok to usunięcie zrogowaciałego naskórka, odcisków i nagniotek za pomocą specjalnej frezarki lub tarki. Następnie smarujemy skórki płynem do ich zmiękczania i odsuwamy bądź też wycinamy w zależności od woli klientki.

Pedicure klasyczny z odżywką – 93 zł

Pedicure klasyczny rozszerzony o pomalowanie płytki paznokci odżywką o mlecznobiałej lub przezroczystej barwie, która wygładza płytkę paznokcia, nadbudowuje ubytki i wypełnia nierówności. Pozostawia paznokcie idealnie gładkie i odżywione.

Pedicure ½ – 49 zł

Pedicure ½ jest to pół pedicure polega na pielęgnacji naskórka stóp (frezowanie ) lub pielęgnacji paznokci stóp (opiłowanie+wycięcie skórek).

Pedicure męski – 88 zł

Tradycyjny zabieg polepszający wygląd naturalnej płytki paznokcia oraz skóry stóp. Rozpoczynamy od kąpieli stóp w ciepłej wodzie z dodatkiem soli aromatycznych. Po jej zakończeniu osuszamy stopy i dokonujemy ich oględzin oraz skracamy paznokcie. Kolejny krok to usunięcie zrogowaciałego naskórka, odcisków i nagniotek za pomocą specjalnej frezarki lub tarki. Następnie smarujemy skórki płynem do ich zmiękczania i odsuwamy bądź też wycinamy w zależności od woli klienta, cały zabieg wykańczamy masowaniem stóp kremem.

Pedicure japoński – 109 zł

Połączenie pedicure klasycznego z odżywczym zabiegiem na płytkę paznokcia,który nadaje blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się. Wiele osób ma problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci – mają z tym kłopoty zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Dodatkowym efektem jest ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni.

Pedicure Vinylux – 119 zł

Pedicure klasyczny rozszerzony o pomalowanie płytki paznokcia lakierem firmy CND Vinylux, który zwiększa swoją przyczepność pod wpływem naturalnego światła. Utrzymuje się na płytce paznokcia bardzo długo , bez użycia bazy. Podczas gdy inne lakiery kruszą się i odpryskują, Vinylux pozostaje nienaruszony, pozwalając cieszyć się nieskazitelnym kolorem.

Pedicure french Vinylux – 139 zł
Pedicure SPA – 128 zł 
Pedicure hybrydowy – 149 zł
Zdjęcie lakieru hybrydowego – 25 zł

Pedicure Kraków